0 Kč

Chůze jako sport

Povýšit chůzi na sport je tak snadné...

O mně

Lenka Kapralčíková

- to jsem já. Pohyb v přírodě byl pro mne přirozený odmala. Vyrostla jsem na vesnici jménem Brehy, za domem jsme měli les, který byl častým cílem mých vycházek . Až později jsem zjistila, že jsou to Štiavnické vrchy. Oblast působnosti se mi rozšířila na vysoké škole, kde jsem se zapojila do sportovní akce zvané Bohatýrská trilogie. Brouzdali jsme různými kouty Slovenska - pěšky, na kole i na lodích. Na nejdelší tůru v životě mě vzal můj muž, měla 60 km, jmenovala se Magnezitárska šedesátka a vedla z Krompach do Košic. Pak jsme se přestěhovali do Prahy a více jsem začala poznávat Česko. Třeba trasu do Prčic jsme si projeli na kolech. Kromě pohybu ráda čtu nebo poslouchám audioknížky. 

ja1

Mé role

V následujících řádcích se budu snažit napsat čím žiju - o mých třech já.

matka

Matka

Mám 3 děti. Právě odrůstaj chlapeckým střevícům, jak o tom zpívá Jiří Schelinger. I když poslední je holka, ale ta těm chlapeckým střevícům odrůstá také. Mám je moc ráda a jsem na ně hrdá. Je to téma na nekonečné diskuse.

pedikerka

Pedikérka

K péči o nohy mě přivedly mé sestřenice, které byly na téhle dráze dříve než já. Nadchly mě krásou z toho pečovat o druhé. Je to zajímavá činnost. Pedikérský kurz jsem si udělala v roce 2017 a od té doby rostu s každým novým klientem. 

instruktorka

Instruktorka Nordic Walking

Tady má dráha teprve začíná, ale v Nordic Sports mi dali dobré základy. Zkušenosti průběžně rozvíjím od listopadu 2021 se svými kamarády, klienty pedikúry i příbuznými.

Aktuality